Сталева гільдія

Про Клуб «Сталева гільдія»

Назва “Сталева Гільдія” з’явилась 18 березня 2019 року. Dmitri Ko назвав одну половину назви — “Гільдія”, я назвав другу половину — “Сталь”. Так з’явилась ця назва. Сильна назва, сильне призначення, сильна дата. Взагалі багато енергії, якої багатьом зараз не вистачає. Навчитись твердо стояти на своїх двох ногах, не спиратися на когось і не залежати від жіночого поля. Позбавитись всього що заважає, перепрошити мозок і скинути тягар буденності. Зробити своє життя яскравим, радісним, драйвовим, смачним, щасливим. Це не багато, і Ви на це заслуговуєте. І для цього створено Клуб “Сталева Гільдія”.

Якщо Ви дочитали до цього місця, то або чогось з вищепереліченого у Вас не вистачає, або все є і знов таки не вистачає того, щоб ділитись цим з кимось іншим. В обох випадках рекомендую завітати в “Сталеву гільдію”.

Рецепт щастя в кожного свій, але я знаю точно — щоб налагодити життя потрібно з початку привести себе в ресурсний стан. Це коли ум, душа і тіло спокійні, керовані, енергійні, гармонійно врівноважені. Це стан в якому легко досягати, працювати, творити, і взагалі радісно жити. Ви розумієте про що я, кожна людина колись була в таких станах і нудьгує, коли втрачає їх. Привести в норму ментал, фізуху і дух — це перше, що потрібно зробити для нормального життя.

Далі потрібно поставити цілі та почати досягати їх. Це теж не простий процес, який потребує певних зусиль і одному йти по життю не просто. В багатьох і сім’я не допомагає, а інколи і навпаки шкодить. Тому, як на етапі досягнення ресурсного стану, так і у буденному житті потрібні товариші — ментори. Люди, які допомагають досягати, вимагаючи виконання певних завдань, які Ви до речі самі собі поставили. При цьому ця людина не повинна бути зацікавлена ні в чому іншому, крім того, щоб Ви виконували поставлені собою ж завдання. Завдяки сучасним засобам це дуже просто. Наприклад, я мешкаю в Києві, а Dmitri Ko мешкає в 1719 кілометрах південніше. І нормально спілкуємось.

Таким чином, якщо у Вас є потреба в команді, тренері, коучі, менторі, сержанті (в кожного свої фантазії)), а також потреба у відновленні ресурсного стану та бажання розвиватись, підвищувати свої статуси — Вам допоможе Клуб “Сталева Гільдія”

Далі — Як працює Клуб «Сталева гільдія»

З Повагою, Денис Дудник

Leave a Reply