Стежки: ворожіння, віщування, передбачення

рассвет

Вікна гравюри:

  1. Чудові квіти пахучої оливи розквітли коли місяця повня. Чиновник, що йде по драбині, — ознака успішної здачі екзаменів.
  2. Олень, що держить у роті книгу, — означує, що щось буде дароване Небом.
  3. Хлопчик, що сидить на  хмаринці. Це означує, — що може бути ліпше (раптовий успіх) чи погано («мітить високо, але не піклується про створення основи (підвалини)».
  4. Вівця повернула голову назад. Це гарний знак у рік, місяць, день чи час Вівці.

НАЗВА — Тай (Розквіт): великий, видатний, рясний, досягаючий успіху; мирний, родючий; поширюватися всюди, насичувати, пронизувати, повідомляти (властивості); гладкий, слизький; надзвичайний, екстравагантний, дивовижний. На горі Тайшань здійснювалися великі  жертвопринесення, що зв’язували Небо і Землю. 

Ієрогліф зображує людину у воді  сполучену з потоком дао.

ОБРАЗНИЙ РЯД:  Мале йде, велике приходить. Щастя. Розвиток.

Потік духу приносить радість, досконалість і процвітання. Ви сполучені з цим потоком. Ви можете поширювати досконалість і  процвітання через спілкування з іншими людьми і всім світом. Усе мале і незначне  йде; усе велике і значне приходить. У вас є можливість розвивати свої  фундаментальні ідеї в атмосфері творчості, радості і взаємної підтримки. Розширюйте свою участь в справах і діліться своєю енергією. Шлях відкритий. Первинне звершення перетворюється на  остаточне звершення. Будьте діяльні. Виходьте за свої межі і проникайте в суть речей. Ваше усвідомлення себе і оточення повинно зазнати істотну зміну. Підтримуйте і заохочуйте ближніх. Цей час  є сприятливим для з’єднання основних сил  всесвіту з людською природою, коли людина може побачити в них своє слабке відображення.  Будьте впевнені і внутрішньо зосередженні.  Відкиньте сумніви. Цей шлях триватиме.

ЗОВНІШНІЙ І ВНУТРІШНІЙ СВІТИ: ЗЕМЛЯ І НЕБО

Стійка сила поширюється зсередини  насичуючи і запліднюючи землю. Це час творчого достатку.

ПРИХОВАНА МОЖЛИВІСТЬ. №54 (НАРЕЧЕНА)

Поширення і процвітання містять приховану можливість усвідомлення свого потенціалу.

ПОСЛІДОВНІСТЬ: Настання і розквіт, потім зупинка. Усвідомлення цього дозволяє користуватися моментом.

ОЗНАЧЕННЯ: Розквіт і занепад міняють ваші цінності на протилежні.

СИМВОЛ: Небо і Земля з’єднуються. Розквіт