Знання, Досвід, Мудрість. Цікава та корисна інформація

Стежки: ворожіння, віщування, передбачення

псування-випралення

Вікна гравюри:

  1. Дитина сидить на хмарці. Одного разу ваш син буде подібним дракону.
  2. Сніжний гусак несе у дзьобі листа. Добрі новини.
  3. Рогач вказує на державний чин.
  4. Монети – означують добробут.
  5. Чоловік і жінка держаться за руки і вклоняються один одній. Це означує – поздоровлення. Але цей знак є гарним не тільки для цього випадку. А і – якщо ви насторожі і контролюєте ситуацію.

НАЗВА — Гу (Псування/Виправлення): що гниє, отруєний;  кишкові черв’яки, отруйні комахи; зла магія; спокушати, спотворювати, зачаровувати; безлад, помилка; відновлення, виправлення. Ієрогліф зображує отруйних комах у горщику, що використовується для чаклунства.

ОБРАЗНИЙ РЯД: Первинне звершення. Сприятливий брід через велику річку. Будь пильний за три дні до початку і три дні після початку.

Цей час псування, розпаду і прихованої загрози. У нім міститься виклик: ви повинні знайти  джерело псування і усунути його, щоб  започаткувати новий цикл. Ви зіткнулися з чимось, що виявилося порочним — наприклад як у виразі: «гріхи батьків ляжуть на  дітей». Знайдіть джерело і змініть його  суть або усуньте його зовсім. Увійдіть до потоку життя з ясною і  осмисленою метою. Це принесе користь і  просвітлення. Ретельно готуйтеся до змін.  Спостерігайте за їх початком і по можливості  направляйте їх розвиток. Пробудіть прихований  потенціал. Це дозволить виправити положення і відновити порушений порядок.

ЗОВНІШНІЙ І ВНУТРІШНІЙ СВІТИ: ГОРА І ВІТЕР (ДЕРЕВО)

Зовнішня межа перешкоджає зростанню, призводить до псування.

ПРИХОВАНА МОЖЛИВІСТЬ: №54 (НАРЕЧЕНА)

Пошук джерела псування містить приховану можливість поступового усвідомлення свого  потенціалу.

ПОСЛІДОВНІСТЬ: Розбещеність в тому, що послідувало призводить до псування. Усвідомлення цього дозволяє здолати псування.

ОЗНАЧЕННЯ: Усунення псування призводить до стабільності.

СИМВОЛ: Під горою дме вітер. Псування.

Шляхетна людина спонукає підданих  слідувати шляхом сили і доброчесності.