Стежки: ворожіння, віщування, передбачення

подъем

Вікна гравюри:

  1. Дощ – означує: «користуватися вигодою від того, що виробляє хтось інший».
  2. Тесля із міркою готовиться до розпилу поліна. Це означує, що спочатку потрібно позбавитися поганих звичок, і тоді, тільки, будеш готовим до того, щоби досягнути чого-небудь гарного.
  3. Людина полірує латунне дзеркало. Це означує – «очищувати свою свідомість, щоби уміти бачити  і відчувати суть речей».
  4. Дзеркало знаходиться на підставці. Це означує – «задіяти вправи самоконтролю, щоб не звершувати аморальних поступків».

НАЗВА — Шен (Підйом): підніматися, сходити, просуватися вгору крок за кроком; просуватися завдяки власним зусиллям; отримувати підвищення по службі; накопичувати і розкривати свій потенціал; дистилювати спиртні  напої; древня міра об’єму, невелика чашка.

ОБРАЗНИЙ РЯД: Первинне звершення. Сприятлива зустріч з великою людиною. Не скорбота. Похід на південь — на щастя.

Це час для просування вгору завдяки власним зусиллям. Рухайтеся крок за  кроком. Визначте мету і прагніть до її  досягненню. Це дасть вам міцну основу і приведе до успіху. Усвідомте свої приховані можливості. Забудьте про страхи і тривожні передчуттях. Ви йдете по вірному шляху. Ваш напрям — південь, пора літа, зростання і активної діяльності. Шлях відкритий. Ви  можете піднятися завдяки внутрішній  пристосовності, але успіх не прийде сам собою. Накопичте мале для досягнення великого. Виправляйте речі, упорядковуйте їх і  направляйте в потрібну сторону. Ваша мета вже близько.

ЗОВНІШНІЙ І ВНУТРІШНІЙ СВІТИ: ЗЕМЛЯ І ВІТЕР (ДЕРЕВО)

Внутрішнє проникнення і тонке  пристосування повільно сходять до зовнішнього поля  діяльності.

ПРИХОВАНА МОЖЛИВІСТЬ. №54 (НАРЕЧЕНА)

Сходження містить приховану можливість усвідомлення свого потенціалу.

ПОСЛІДОВНІСТЬ: Возз’єднання і рух до вищого призводять до сходження. Усвідомлення цього дозволяє користуватися підйомом.

ОЗНАЧЕННЯ: Підйом означає просування до вищого.

СИМВОЛ: У центрі землі зароджується дерево. Підйом.

Шляхетна людина підкоряється силі і  доброчесності. Шляхетна людина накопичує мале для  досягнення великого.