Знання, Досвід, Мудрість. Цікава та корисна інформація

Стежки: ворожіння, віщування, передбачення

колодец

Вікна гравюри:

  1. Божество у золотому вбрані держить секретний даоський напис – талісман. Це означує – «посилати благословення із Небес».
  2. Дві жінки обнімаються. Полоса удач не буде тривати вічно.
  3. Купка монет і дорогоцінного каміння – добробут.
  4. Людина упала у колодязь. Це означує – «звинуватити невинного».
  5. Чиновник спасає того, що упав до колодязя, із допомогою мотузки. Це означує – «уникнути небезпеки».

НАЗВА — Цзін (Колодязь): водяна свердловина;  громадський сільський колодязь; спільні ресурси; глибинна структура; у належному порядку, регулярно; спілкуватися з іншими, загальні потреби; вода життя, внутрішнє джерело.

Ієрогліф зображує дев’ять полів з колодязем в центрі.

ОБРАЗНИЙ РЯД: Міняють оседю, але не міняють колодязь. Нічого не втратиш, але нічого і не  придбаєш. Підеш і прийдеш, але колодязь залишиться колодязем.

Якщо майже дістанеш воду, але ще не хватає мотузки, або якщо розіб’єш цебер — нещастя. Колодязь — це одночасно місце зустрічі де люди спілкуються і допомагають один одному, а також джерело води, необхідної для життя. Ви можете поступати, як вам  заманеться, можете змінити вигляд оселі, в  якій живете, але потреби, виражені в образі колодязя, залишаться тими ж. Прийдете ви чи підете — колодязь і вода залишаться незмінними. Але якщо ви дозволите, щоб вода по недбалості перетворилася на болото або пішла під землю, то втратите джерело життя. Символ колодязя вказує на закінчення  виснаження і обмежень. Він свідчить про  вільність у спілкуванні і взаємодії між людьми. Залишайтеся там, де ви знаходитеся зараз, і проясните ваші поняття про правильне та неправильне. Працюйте заради загального блага. Колодязь живить усіх прагнучих — і не виснажується.

ЗОВНІШНІЙ І ВНУТРІШНІЙ СВІТИ: ВОДА І ВІТЕР (ДЕРЕВО)

Постійно відбиваючи зовнішню небезпеку, ви досягаєте внутрішньої основи, звідки виходить вода життя.

ПРИХОВАНА МОЖЛИВІСТЬ. №38 (РОЗЛАД)

Центр колодязя містить приховану можливість перетворення конфліктуючих думок на творче протиріччя.

ПОСЛІДОВНІСТЬ: Обмеження зверху необхідності перетворюється у свою протилежність. Усвідомлення цього дозволяє користуватися колодязем.

ОЗНАЧЕННЯ: Колодязь означає взаємне проникнення.

СИМВОЛ: Джерело під деревом. Колодязь.

Шляхетна людина трудиться ради соціуму, надихає незначних осіб та невігласів на взаємну підтримку один одного, на толоку.