Стежки: ворожіння, віщування, передбачення

состредоточенность

Вікна гравюри:

  1. Мавпа протягує документ, на якому видніються два ієрогліфи () дун бей, «Схід і Північ». Ви найдете друзів на північному сході.
  2. Інформація, на яку ви дуже очікуєте, буде отримана в день, що означений Мавпою.
  3. Чиновник тримає дзеркало. Це означує – добродійність офіційної особи. Дзеркала споминається у старинному китайському звернені до судії () –«мін цзін гао сюань» – «Ваша честь, ясне дзеркало».
  4. Три людини, що пов’язані однією мотузкою. Це означує множину неприємностей та конфліктів до дня Мавпи, коли їх вдасться розрішити.

НАЗВА — Генъ (Зосередженість): межа, кордон, перешкода; тихий, спокійний, нерухомий; відмова рухатися вперед; обмежувати, обгороджувати; закінчувати, завершувати; роздумувати про минуле; міцний, твердий, простий, щирий; гора як зовнішня межа і  притулок; також: зупинятися, бути зупиненим.

Ієрогліф зображує око і людину яка обертається, бажаючи подивитися, що привело до нинішньої ситуації.

ОБРАЗНИЙ РЯД:  Зосередишся на своїй спині.  Не побачиш свого тіла. Проходячи по своєму двору, не помітиш сусідів. Ганьби не буде.

Гора означає межу, кінець циклу, коли усе суще приходить до повного розвитку і  самовираженню. Все набуває індивідуальності. Заспокойтеся і стримайте бажання діяти. Набудьте рівноваги. Не намагайтеся наставати фізично, прозрівайте майбутнє своїми  почуттями і інтуїцією. Ви можете плисти в потоці струму життя, не випробовуйте прихильності до  речей і не обтяжуйте себе громадськими зв’язками. Залишайтеся там, де ви є, і роздумуйте над внутрішньою суттю явищ. Визначте  межі своїх можливостей. Підганяйте події чи уповільнюйте їх, коли вимагають обставини, але не заплутуйтеся в дрібницях.

ЗОВНІШНІЙ І ВНУТРІШНІЙ СВІТИ. ГОРА І ГОРА

Завершальні слова підводять підсумок сказаному і наводять на думку про невисловлене.

ПРИХОВАНА МОЖЛИВІСТЬ: №40 (ДОЗВІЛ)

Зупинка і визначення межі містять приховану можливість звільнення від тої, що накопичилася — напруги.

ПОСЛІДОВНІСТЬ:  Збудження не триває вічно. Врешті-решт речі заспокоюються. Усвідомлення цього дозволяє користуватися  зосередженістю.

ОЗНАЧЕННЯ:  Зосередженість означає заспокоєння речей.

СИМВОЛ: Сполучені гори. Зосередженість.

Шляхетна людина глибоко роздумує, але не робить остаточних висновків.