Управління бізнесом

Хвороби бізнесів

Хвороби бізнесів можна умовно поділити на ті, що є в бізнесу від народження, і ті, що надбані бізнесом в процесі розвитку. По аналогії з людиною, вилікувати можна майже все, якщо є бажання пацієнта. Виключення становлять лише бізнеси, в середині яких йде війна засновників або в засновника(-ків) нема щирого бажання змін. Тобто, по оголошенню бажання змін є, а по замовчуванню є небажання або спротив.

До хвороб бізнесів, які отримані при народженні, відносяться: невірний вибір лідером співзасновників; неузгодження між засновниками взаємовідносин та (або) основних питань взаємодії; відсутність вірно обґрунтованого бізнес – плану або організаційного проекту (в залежності від розмірів бізнесу); невміння або небажання членів стартової команди ефективно співпрацювати під час впровадження проекту; та інші, здебільшого пов’язані з емоціями та невирішеними конфліктами.

Хвороби бізнесів, надбаних в процесі розвитку, як і в людини, є достатньо багато. Їх умовно можна поділити на: пов’язані з проблемами засновників; проблеми зростання; внутрішні системні проблеми; проблеми пов’язані із зовнішнім середовищем.

Більшість хвороб можна попередити профілактичними заходами та й ліки від хвороб бізнесів відомі та доступні. Але не завжди хворий бізнес може самостійно вилікуватись. Тому й існують бізнес-лікарі. Та до кожного бізнесу підходить свій особистий лікар. Як визначитись зі своїм, особистим лікарем, можу підказати. Відверто. Бо окремий бізнес-консультант не з кожним бізнесом зможе працювати. Повинен бути симбіоз. Потрібна синергія.

Таким чином, існує достатньо велика кількість бізнес-хвороб, які можна попередити заходами профілактики бізнес-хвороб або вилікувати за наявністю відвертого бажання власника або власників.

На сторінках цього сайту, у відповідних категоріях, Ви зможете ознайомитись із засобами лікування і профілактики хвороб бізнесу, починаючи з “Усвідомлення проблеми бізнесу” і закінчуючи найсучаснішими бізнес-ліками з “Аптеки бізнесу”.

Пропозиція по лікуванню і вартості послуг є на сторінці “Бізнес-лікарня. Прайс”

Якщо Ви бажаєте проконсультуватись – зв’язуйтесь зі мною любим зручним способом із запропонованих у Контактах.

З Повагою, Денис Дудник

Залишити відповідь