Знання, Досвід, Мудрість. Цікава та корисна інформація

Ідея однопартійності в Україні

Ідея однопартійності в Україні полягає у тому, що в Україні має бути лише одна партія — це Народ України. І це не тому, що в Конституції України говориться про те, що “народ України є єдиним джерелом влади”. Ні. Мова йде про те, що усі партії, за виключенням однієї, не мають жодного ідеологічного підґрунтя. Комуністи, яким дісталась ідеологічна основа від тотального режиму, успішно змили її у туалет та стали “як усі”. А “усі” — це все, що ми бачимо в політиці навколо. Це партії “фуршетного” типу, збіговиська заради досягнення місця при владі, заробляння грошей, … мабуть усе. Тому що всі ці гарні слова, які записані в установчих документах, написані з одного шаблону і уся різниця поміж ними полягає у назві та обґрунтуванні назви. А уся “народність” цих партій полягає у тому, що люди, прості люди, вони повинні у щось та когось вірити. Такі алгоритми закладені здавна у систему формування світогляду людини. Але вся ця епопея закінчується тим, що з’являється зухвалий лідер, якій обіцяє усім світле майбутнє, навколо нього формується команда посіпак, які мають на меті отримати “більше влади, більше грошей” і під ширмою любові до України та народу України це угрупування починає боротися за владу з такими самими сектами. Чим підтверджую? — Якби хоча б одне таке збіговисько разом з їх лідером, досягнувши влади, робило те, що казало, а казало те, що думало, то ми б вже більше двадцяти років жили у розвинутій країні. На жаль, такого нема. І не буде, допоки не буде однієї партії — партії Народу України.

Кажете, що якщо народ підтримує сучасні політичні партії, то вони народні? — А народ може відкликати народного депутата? А чи може народ відкликати чиновника — посадовця від влади? — Хіба що, якщо це протеже щось накоїть проти свого клану. Злочини проти народу та людства взагалі, значення для влади не мають. Я про екологію і Природу України. Україна — єдина країна на континенті, де нема екологічного закону.

Що робити? Традиційне запитання. Якщо правила, які використовують проти України звучать як “розділяй і володарюй”, то потрібно об’єднуватись і панувати. Мабуть, це єдиний природний шлях. Все інше, притягнуте за вуха, буде не до душі українцям. Українці вже давно не відчували що таке справжнє народовладдя. Я вважаю Шевченка сучасним поетом, тому, що Україна застрягла ще в тих часах. Але подивіться на усі розвинені країни, де людям комфортно жити, де держава працює на народ, а народ підтримує державу. Де люди не “біо-масса”, а пани. І зробити це можливо, вони ж зробили.

Чи не є ідея однопартійності утопією? — може бути. Штучна однопартійність — це зло. І ми це бачимо на багатьох прикладах. Але якщо спрацює механізм автосинхронізації соціальних систем, а українці схильні до пасіонарних підйомів, то таке може бути.

Далекий шлях починається з першого кроку. Тому, першочергове завдання — створення організації, яка сама буде побудована на українських принципах (це я про принципи самоврядування, козацтва), та яка буде впроваджувати систему народовладдя в Україні.

Наскільки далекий шлях побудови системи народовладдя в Україні? — Останнім часом, час почав плинути швидше. Мабуть, якщо зараз узятись, то при нашому житті ми побачимо результат, тобто наздоженемо у розвитку ті країни, де працюють принципи народовладдя. А за законами маятника, Україна може вийти і на більш вагомі результати.

Слава Україні!

З Повагою, Денис Дудник

Leave a Reply