Концепція громадської безпеки

Маніпуляції та що робити

В попередній своїй статті “Воїнам про Республіку” я звернувся до тих, хто вклався в службу своєму народу та не отримав зворотнього відгуку. Їхня енергія пішла кудись і залишилась в душі пустота. Але я впевнений, що і в людей, які не пов’язані з війною, зі службою, зі служінням, теж є на душі щось подібне. Це добре. Біль вказує на те, що Ви ще живі. Але що робити далі?

Чому я впевнений, що Республіка — єдина можливість позитивних змін в Україні? Дуже просто. При тому стані речей, які зараз існують, суспільство відкрито для маніпулювання ним. Тому міфи, афери і шантаж є основними інструментами управління в країнах, де довірливі громадяни розмірковують по авторитетам. І варіантів вийти з цього порочного кола для них не існує, тому, що маніпуляції видно лише з матриці більш високого строю. Як квіточка, яку з’їла корова не розуміє чому стало темно і взагалі що коїться, так і середньо-статистичний громадянин не розуміє як так виходить, що він лох по життю. Добре, від квіточок до більш прикладних речей. На приклад, усі пам’ятають як в часи перебудови було введено “сухий закон”. Ця афера базувалась на міфі, що “треба боротись за здоров’я нації”. Але по сценарію після того, як гойдалка відхилилась в одну сторону, після відміни цього закону і ввезення достатньої кількості спирту “Royal” ця “здорова нація” буде пиячити майже рік. Цього терміну достатньо, щоб надрукувати достатньо ваучерів і викупити їх у п’яниць в достатньої кількості, щоб привласнити собі майже усе державне (на той час спільне) майно. Україна в цьому випадку була на висоті, тому, що відсоток п’яниць був не такій високий, як в сусідній рф. Ті взагалі пішли під уклон. Там під Новий рік особа, схожа на Президента, заявила, що вхляла від плідної праці, і тепер Президентом їхньої країни буде “хороший хлопець” і … і до побачення телебачення… На той момент в тілі кожного середньостатистичного громадянина було що найменш два стакани горілки і “піпл закусив цією новиною”.

Маніпулювання дуже давно поруч. Треба достатньо багато часу, щоб донести механізми впливу на свідомість громадян, починаючи від простих біологічних законів, матричним управлінням та усією палітрою пріоритетів узагальненого управлінням суспільством. Це не менше року плідної праці. А що ви хотіли? – Сотні років роботи еліти над соціальними питаннями. Але я не Мойсей, немає в мене так багато часу, тому по трошки буду видавати інфу в обмін на Вашу увагу до впровадження в Україні республіканського правління. Подивіться фільм “Хвіст виляє собакою” для початку, а я в наступній статті розкрию декілька питань з теорії толпо-елітарного управління.

А на останок переклав шедевр Омара Хаяма:

Все, що бачимо — видимість лише одна.
Далеко від поверхні моря до дна.
Вважай несуттєвим все явне у світі,
бо таємна сутність речей не видна.

Є таке слово “усвідомлено”. Живіть усвідомлено, поцікавтесь принципами республіканського правління, заходьте на мій сайт.

Для зв’язочку — Facebook  или Контакти

З Повагою, Денис Дудник

Залишити відповідь