Бізнес-профілакторій

Франшиза «Майстерня-1» соціального проекту «Ветеранські ножі»

Перший проект, який презентуємо — це франшиза «Майстерня-1» соціального проекту «Ветеранські ножі» торговельної марки «Ветеранпром»

Резюме проекту

“Майстерня-1” (далі М-1) — мале підприємство з виробництва ножів і тактичного спорядження ветеранами АТО. Це тестова франшиза торгової марки “Ветеранпром”, яка після успішного відпрацювання моделі бізнесу буде поширена по схемі франчайзингу.

Кінцева мета проекту — це ефективно і планомірно працююче підприємство з виробництва ножів та практично підтверджений організаційний проект франшизи з виготування ножів і тактичного спорядження.

Проект є соціальним, оскільки створюється за для працевлаштування ветеранів АТО та інвалідів. Він заснований ГО “Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО” (далі — “СУВІАТО”), підтримується державними і громадськими організаціями, має значний позитивний соціальний відгук і громадську підтримку. Це перший в Україні проект по соціальній адаптації ветеранів інвалідів АТО із залученням їх до роботи на виробничому підприємстві.

Проект передбачає залучення 197 000 гривень інвестицій, які можуть бути повернені із прибутку до кінця першого року проекту (на дванадцятому місяці роботи).

Із загального об’єму інвестицій, 138 000 гривень буде вкладено в основне обладнання. Решта коштів піде на впровадження виробництва і його розвиток у перші місяці роботи. Точка беззбитковості проекту за оптимістичним розрахунком знаходиться у середині третього місяця роботи, за песимістичним — у четвертому.

Керівник проекту — Денис Дудник

Ризикованість проекту мала. Це обумовлено державною і громадською підтримкою проекту, його соціальним напрямком. Значні ризики мають малу ймовірність.

Проект добре юридично забезпечений. Декілька провідних українських юридичних компаній надають проекту юридичну допомогу за принципом “pro bono”.

Основна продукція проекту — це інноваційні ножі тактичного і туристичного призначення та тактичне спорядження. У перспективі планується укладання зі Збройними силами України контрактів на виробництво ножів та тактичного спорядження.

Проект є інноваційним не тільки за своїм соціальним характером, а й за інженерно-технічними інноваціями, які будуть впроваджені у виробництво. Інновацій і ноу-хау, які чекають на впровадження багато. Деякі з них не мають аналогів у Світі. Проект має значний інтелектуальний потенціал.

Майстерня-1 — це мій особистий проект. Тому, якщо він Вас зацікавив — звертайтесь безпосередньо до мене.

З Повагою, Денис Дудник

Майстерня-1

Leave a Reply

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.