Знання, Досвід, Мудрість. Цікава та корисна інформація / Концепція громадської безпеки

Перехоплення управління країною, як наслідок “демократичного” правління

Не буду про “маємо, що маємо”, відразу до справи. Демократія має дуже погану похідну — управління країною легко перехопити. Що і зроблено було ще за часів “перебудови”, коли було спрощено багато управлінців. Колись в Достатньо загальній теорії управління (ДЗТУ), розглядались наступні схеми.

На першій схемі — класична схема, яка було опрацьована в часи “союзу”, коли управлінню приділялось багато уваги і система державного управління була в пріоритеті.

В цій схемі все “по науці”, все правильно і тому всі країни, які вибрали для себе соціалістичний шлях управління, показують стабільно відмінну якість управління.

Але повернемось до демократії. Наступна схема — те, чим нас “нагодували”. Самі бачите, як “хвіст виляє собакою”. При чому, ми тут рішення не приймали. За нас усе “порешалі”.

Що в цій схемі не так? – те, що той, хто володіє засобами масової інформації, той по суті керує країною. Так, державою керує система державного управління, уряд з Президентом і депутатами. Але зі схеми Ви бачите, що все, що робить система державного управління можна “помножити на нуль” і перехопити управління країною на себе. Домалюю схему.

Як ми бачимо зі схеми, то “система державного управління”, яку багато хто сварить, може бути досконалою, ефективною, продуктивною але керованою зовні. І той безлад, який ми бачимо зовні, для когось дуже правильне управлінське рішення. Хтось на цьому заробляє, якщо іншими словами.

Що робити? Найефективніше рішення, яке зараз існує — це управління за схемою “предиктор-коректор”.

Для впровадження цієї схеми треба політична воля керівництва (політичної еліти). До речі, зацікавленість політичної еліти повинна походити не з бажання заробити на цьому, а з ризику втратити владу. Упущу філософію, хоча одне мушу сказати, що ця схема може бути використана і проти нації. Наприклад, сусідня рф, де вона впроваджена під керівництвом х..ла. Тому, можливо, поки що час її впровадження для України ще не прийшов. Але ми повинні розуміти, що демократія — це дуже небезпечна схема і треба переходити на республіканську форму правління.

Що таке “республіка”, як я бачу, в статті Республіка це

Таким чином, ми роздивились по якій схемі нами управляють. Далі, ми роздивимось способи, якими нами управляють.

Для зв’язочку — Facebook  або Контакти

З Повагою, Денис Дудник

Ще одне явище, яке супроводжує демократичне правління – Маніпуляції

Залишити відповідь