Концепція громадської безпеки

Воїнам про Республіку

Дудник Денис Володимирович

Як представник 3-ї касти, хочу сказати, що Республіка — це єдина правильна і природна для України форма правління. Все інше притягнуто за вуха з метою більш міцного керування населенням.

Військову Присягу я прийняв в 16 років, коли поступив у військове училище. З тих пір я спостерігаю, як зашорена “більшість” між пивом, чіпсами і телевізором вирішує мою долю. Мою, моїх товаришів і долю своєї країни. І це все вони називають демократією.

В двох словах. Республіка — це коли країною уПРАВОляє активна частина громадян, а демократія — це коли пасивна більшість населення надає право керування тим, хто вишуканіше їх обдурить.

До речі, вибору у нас особливо ніколи і не було, бо так історично склалось, що ми ніколи не мали свободи цього вибору. Цілі наукові інститути працювали на те, щоб ми не змогли стати насправді свободними. Хоча ні. Козаки (вільні люди) колись жили і організовували своє управління як раз за допомогою республіканського правління. Завдяки цьому Україна має таку славетну історію.

І не кажіть, що “ми ж рівні”. Ми рівні лише перед Законом, в усьому іншому ми різні. Ми ніколи не були і не будемо рівні. Ми не рівня з тими, хто ставить особисті пріоритети вище громадських, вище Природи. Тому, ми маємо на меті створити Республіку. Лише це захистить наші здобутки і надасть можливість будувати власну, вільну, незалежну Україну.

Які пропозиції. Єдиний правильний хід — це об’єднання в політичну силу, яка має на меті встановлення республіканської форми правління. Усе інше — це знов у брилі, або не законно, або хибно, або знов нами хтось буде маніпулювати.

На відміну від партій фуршетного типу, хочу підвести під свою діяльність усвідомлену основу та ознайомити її з усіма. Тому, запам’ятовуйте мій сайт і слідкуйте за розвитком. Для початку хочу ознайомити вас зі своїм баченням що таке республіка

Для зв’язочку — Facebook  або Контакти

З Повагою, Денис Дудник

Залишити відповідь