Як вирішити проблему в бізнесі

Байдуже, як називається Ваша проблема, вона має причину. Взагалі, причинно-наслідковий зв’язок існує завжди. Головне — бачити його.

Де хто шукає винуватців десь зовні. Дехто винуватить себе. Де хто розуміє, що в ситуації, яка склалась, учасники ділять відповідальність 50 на 50. Але мало хто приймає до уваги те, що першопричина усіх подій — це думки. Ваші особисті та учасників ситуації. Якраз із думок, в кінці кінців, складаються наслідки усіх дій, поведінки, вчинків.

Для наочності пропоную подивитись наступну схему

Таким чином, причини проблем бізнесу треба шукати в ланцюжку причинно-наслідкового зв’язку: думки — емоційний стан — гормональний фон — загальний стан (фізичний, психічний, ментальний, духовний) — поведінка, дії, вчинки.

Вирішення проблеми

По-перше, в любій ситуації треба зберігати спокій. Жодна проблема не вирішилась із-за паніки, а посилилось дуже багато.

Далі, існує дуже багато технік вирішення проблем. Деякі з них я вже публікував на цьому сайті. Наприклад, “Як вирішити проблему” або “Вирішення проблем, які повторюються”. Але це все інструменти. А результат використання інструмента здебільшого залежить від того, хто їм користується. Тому, друге що треба зробити — привести себе в ресурсний стан. Без ресурсного стану є висока ймовірність невдач в бізнесі. Якщо повернутись до схеми причин проблем, то з неї видно, що почати приводити себе до ресурсного стану необхідно з думок.

Проста вправа для гігієни думок, щоб позбавитись від “заїждженої платівки в голові”. Вправа наступна: Ловите паузу між думками і починаєте її “розтягувати”. Усю увагу концентруєте на паузі. Тягнете її доти, доки не залишиться жодної думки. Можливо залишиться думка про цю паузу, чи про те, що Ви думаєте про паузу. Але це не суттєво. Головне — звільнитись від потоку різноманітних думок. Далі — максимально упереджено ставтесь до думок, які думаєте. Тільки хороші або ніяких! І байдуже пріоритетність. Бо погані думки не дадуть Вам якісно робити справу і результат буде здогадуєтесь який. Отака ментальна гігієна.

Ніхто не відміняв медпрепарати. Для досягнення цілі усі засоби добрі. Але це до психотерапевтів. Тобто, якщо проблеми з на ланках “думки”- “ емоції” — “гормональний фон” запущені дуже сильно, то зверніться за допомогою до лікаря. Бо вихід з запущених станів займає певний час, а час в бізнесі — самі знаєте.

Ще одна “пігулка” в аптечку. Це засіб нормалізації стану під час сильного стресу або панічних атак, який використовують спецпризначинці ще за часів Афганської війни.

Посміхатись обов’язково!!! Працює “пігулка” 100% але в кожного через різний час. В когось це хвилина, а в когось десять. Але працює в усіх.

Після приведення себе до нормального психо-фізичного стану, потрібно почати заходи по вирішенню безпосередньо проблеми. За час існування цього Світу, ці заходи і засоби вже всі відомі. Інструментів дуже багато. Тому, звернувшись до Гугла, або до мене, Ви зможете вирішити проблему бізнесу.

Бажаю, що єдина проблема, яка перед Вами стояла, це “Як розумно використати кошти”.) У будь якому випадку — пишіть, дзвоніть, буду радий допомогти — “Контакти”

З Повагою, Денис Дудник

Добавить комментарий