Концепція громадської безпеки

Республіка це

Республіка (лат. res publica) – “справа народу”

Республіка — це погляд на все крізь призму національних інтересів. Це думка перш за все про вигоди, які отримує від твоїх дій твоя країна. Це першочерговий пріоритет національних інтересів в усьому.

Республіка — це Сила і Воля. Сила — це запорука безпеки. Воля — це найвищий прояв свободи.

Республіка в минулому — це закони Козацького Кола, які допомагали нашим пращурам бути сильними і вільними.

Республіка зараз — це позбавлення від окупації та визволення українців з неволі. Оборона України від зовнішніх і внутрішніх ворогів, перш за все від російської федерації. Не можна бути сильним і вільним, коли тебе однією рукою тримають за горло, а іншою нишпорять по кишенях.

Республіка в майбутньому — це управління, яке здійснюється волею усвідомлених українців через місцеве самоврядування; сильна і захищена країна, що обумовлено міцними СБУ, ЗСУ і МВС; у кожного клерка над головою висить плакат: “Українці мають жити щасливо”. Це радісне і веселе дитинство, натхненна і наснажена юність, цілеспрямована і успішна зрілість, спокійна і щаслива старість. Це гордість за свій Прапор і високе звання “Українець”.

Більше 70% держав у Світі є республіками. Це успішні держави, громадяни яких живуть щасливо.

Українська національна ідея полягає у відстоюванні національних інтересів у всіх сферах життя. В безперечному праві на збереження своєї культури і національних цінностей. У верховенстві права, в захищеності національного підприємництва та державних стратегічних секторів економіки.

Реалізація Української національної ідеї полягає в побудові міцної української держави у відповідності з міжнародними правовими актами ООН і ЮНЕСКО, зокрема Декларацією №1514 (ХV) від 14.12.1960 р.

Впровадження республіканського правління зменшить розрив між владою і суспільством, згуртує суспільство завдяки єдиному спільному сприйняттю цілей та завдань, які стоять перед країною, усіма громадянами. Усіма і кожним.

Республіканську форму розвитку України, яка максимально забезпечує захист прав та законних інтересів громадян, пропонує Республіканська Партія. Це закріплено в Програмі Республіканської Партії

Для зв’язочку — Facebook  або Контакти

З Повагою, Денис Дудник

Залишити відповідь