Аптека бізнесу / Бізнес-хвороби

Розвалений власник

Найпоширеніша і найнебезпечніша хвороба бізнесів — Розвалений власник.

Симптоматика полягає в тому, що власник весь свій час займається тим, що збирає себе по частинам, або взагалі нічого не робить, щоб зібратись і почати займатись бізнесом. В цей час бізнес живе своїм життям і під впливом законів бізнесу рухається назад або вниз. Якщо мова йде про групу власників, то це виражається в тому, що ця група не може дати собі раду, кожен живе своїм життям, співвласники конфліктують або не знаходять спільної мови. Одним словом, НЕ Є ОДНИМ ЦІЛИМ.

Лікування хвороби полягає в тому, що треба зібрати власника (групу власників) до купи. Досягається це комплексом заходів, який вимагає певних зусиль на фізичному, ментальному, психічному і духовному рівнях.

В запущеному стані, коли пацієнт розсипався вщент, самостійно така хвороба не лікується, бо на зусилля, які вимагає лікування, потребується на кожному рівні лікування значна кількість відповідної енергії, якої на цьому рівні обмаль. Тільки дуже сильна особистість може зібрати себе до купи самостійно або пошкодження рівнів незначні. В групі власників ситуація схожа, якщо розглядати групу як живий організм. Група також може зібратись самостійно за умови наявності спільної волі.

Проблематика лікування полягає у тому, що в системі ТІЛО — РОЗУМ — ПСИХІКА — ДУХ усі складові тісно взаємопов’язані. Вкладати зусилля потрібно в роботу над усіма складовими одночасно. Безумовно, концентрувати увагу потрібно на проблемному елементі, але робота тільки над однією складовою системи не надасть значного ефекту. Також, треба розуміти пріоритетність складових для того, щоб дотримуватись порядку роботи над елементами системи. Схематично порядок і правила лікування зображені на наступній схемі

Профілактика захворювання полягає в постійному контролі та підтриманні в позитивному стані основних рівнів існування: фізичної форми, думок, психічного стану, духовної спрямованості.

Якщо з’являється висока ймовірність захворювання, тобто на якомусь з рівнів виникають проблеми (фізичному, ментальному, психічному, духовному), то бажано звернутись до профільного спеціаліста за допомогою. Краще попередити проблему і почати виправляти стан на початковому етапі, а ніж “гасити полум’я”, втрачаючи значні ресурси і час.

Починати лікування бізнесу рекомендується з «Усвідомлення проблеми бізнесу», після чого можна приймати бізнес-ліки. Розвалений власник — це дуже стара хвороба. Історія може розповісти дуже багато прикладів її лікування. Але змінився час, змінилась хвороба, змінився Світ, і зараз все міняється. Швидкість змін збільшується, тому ті ліки, які були ефективні в минулому, зараз можуть бути не ефективними або не настільки ефективними, як це потрібно. Тому, найближчим часом в “Аптеці бізнесу” з’являться найсучасніші ліки, які допоможуть зібрати власника або групу власників до купи. Але це будуть універсальні ліки. Як Ви розумієте, універсальність не надає того комфорту і того найвищого рівня ефективності, як спеціальні ліки, виготовлені безпосередньо для Вас або Вашої організації.

Щоб долучитись до створення своєї особистої рецептуризвертайтесь за консультацією. Буду радий співпрацювати з Вами.

Бажаю Вам міцного бізнес-здоров’я!

З Повагою, головний лікар “Бізнес-лікарні”, Денис Дудник

Leave a Reply