Управління бізнесом

Розвиток систем управління

Пропоную організувати на Вашому підприємстві комплекс заходів з розвитку системи організаційного управління.

Як правило, на “дорослих” підприємствах усі елементи системи управління вже розроблені. Однак, в силу різних обставин, частина з них або не працює, або використовується не так ефективно, як треба. В такій ситуації потрібно зібрати усі “пазли” системи управління в повну картину. Це не складно, і це треба зробити.

Для цього потрібно:

  1. провести аудит системи організаційного управління
  2. створити ініціативну групу з розвитку системи управління
  3. розробити і впровадити проект розвитку системи управління

В умовах динамічного ринку і нормального розвитку організації необхідно, щоб система управління постійно адаптувалась до умов зовнішнього середовища і нових рівнів існування підприємства. Ніхто, крім власників бізнесу і топ-менеджерів з цим завданням не впорається. Тому й пропонується створити ініціативну групу з розвитку системи організаційного управління, яка складається з власників бізнесу, топ-менеджерів і мене. Наявність незалежного консультанта, так само як створення ініціативної групи, давно визнана ефективна практика. Після проведення обов’язкових заходів, процес розвитку і адаптування системи управління буде постійним і супроводжувати усі аспекти життєдіяльності підприємства.

Вигоди проведення таких заходів полягають у виправленні недоліків управління, що призводить до зниження матеріальних втрат, як зазначено на наступній схемі

Таким чином, проведення аудиту системи організаційного управління, створення ініціативної групи з розвитку системи управління, розробка і впровадження проекту розвитку системи управління, призводить до значного підвищення ефективності роботи, зниження матеріальних втрат і збільшення прибутковості.

Коштують мої послуги від 15 000 до 30 000 гривень на місяць, в залежності від ступеня участі, для Києва. Для інших міст до цієї цифри додаються накладні витрати на проїзд і проживання під час відряджень.

Якщо Вас зацікавила ця пропозиція — зв’яжіться зі мною любим зручним для Вас способом із запропонованих у “Контактах”.

З Повагою, Денис Дудник

Залишити відповідь