Відкритий лист кандидату у Президенти України з пропозицією створення електронної системи народовладдя «Майдан»

НародовластиеКандидату у Президенти України

директора ТОВ «Жили-були» Дудника Дениса

Фахівці моєї компанії пропонують створити електрону систему народовладдя України за принципами та із умовною назвою «Майдан» (ЕСН «Майдан»). ЕСН «Майдан» для Президента – це джерело управлінської інформації, ефективний інструмент керування країною, засіб контролю якості управління. Вона забезпечує проведення віртуальних референдумів, виборів, голосувань та надає можливість вільного та широкого волевиявлення народу, заміряє його відношення до кожного із «слуг народу» та всіх процесів в Україні.

ЕСН «Майдан» складається із розпорошених в усіх населених пунктах України терміналів, що подібне системі банкоматів грошового банку. Такі термінали ідентифікують людину за її унікальними даними, виключити її повторне реєстрування у системі, а потім надають їй можливість волевиявлення, що заплановане у системі. Система постійно збирає інформацію волевиявлення, веде статистику та видає запрограмовані відомості стану народовладдя. Несанкціановане втручання у систему не можливе!

Форма вічевого управління має давні і багатовікові традиції саме українського народу. Ми не привносимо нічого нового в самі принципи волевиявлення, а лише значно покращуємо та прискорюємо процес народовладдя.

Сучасні політичні технології мають багато засобів впливу на думки, погляди людей при їх масових статистичних вимірах. Ми всі бачили, як найманці (дворові «ті_тушки» чи трибунні «прості_тушки») спотворюють волевиявлення або збивають, кривлять його. Вилучити можливість викривляння волевиявлення є однією із основних функцій системи «Майдан».

Затрати на створення ЕСН «Майдан» співрозмірні зі створенням системи банкоматів грошового банку. Джерелом фінансування такої нової системи народовладдя, звісно, повинна бути держава, бо вона є першим слугою Народу. Президент же має бути самим зацікавленим творцем нової ефективної системи народовладдя, оскільки у сучасних умовах ефективне і цілісне управління країною неможливе без постійного відчуття стану благополуччя соціуму і оперативного реагування (до напливів збурених Майданів!) на всі процеси в країні.

Впровадження ЕСН «Майдан» дає змогу дійти до найвищого якісного ступеню керованості державою і значно допоможе вийти із глобальної кризи.

Ми шукаємо тих, хто допоможе нам впровадити цю новітню систему народовладдя в Україні. Якщо Вас зацікавив такий проект і Ви хочете й можете посприяти його впровадженню — зв’яжіться зі мною уподібнішим для Вас способом. Всі подробиці цього проекту освічуються і будуть освічуватись на сторінках мого сайта: https://ukrconsult.com.ua

З повагою, Денис Дудник

Надалі стаття: «Система «ФЕ» електронна система самоврядування»

This entry was posted in Автоматизация управления, Новости and tagged Електронна система народовладдя, , Майдан, Мечта, , , , Самоврядування, . Bookmark the permalink.

Comments are closed.