Сталева гільдія

Залишайся гострим

Клуб “Сталева гільдія” створено для сприяння особистісному зростанню його членів. За допомогою Клубу ми відновлюємо свій ресурсний стан, долаємо життєві перешкоди, розвиваємо свої соціальний, психологічний та духовний статуси, отримуємо допомогу на разі потреби.

Нас цікавлять здоров’я і гроші. Над іншими аспектами життя ми не працюємо.

Цілі членів Клубу: покращення стану здоров’я і підвищення рівня заможності.

Місія Клубу: сприяння особистісному розвитку членів Клубу.

Правило членства в Клубі одне: не бути мудаком.

Методи роботи в Клубі: фокус-групи, робочі кола і особисте менторство.

Членські внески є благодійними внесками в фонд Клубу. В подальшому, фонд Клубу витрачається на заходи, які вирішує Велике Коло — спільне рішення усіх членів Клубу.

Ми спілкуємось на “ти”. До богів і друзів звертаються на “ти”.

Ведення статистики здійснюється в Trello в формі щоденних звітів. На зручному для тебе пристрої встановлюєш програму Trello. Адміністратор Клубу надає доступ до загальної дошки, а ти надаєш йому до своєї особистої.

1. Фіксація станів членів Клубу

На початку роботи над розвитком фізичної форми і рівня заможності ми фіксуємо ці стани для історії твого успіху. За допомогою програми “Де мої … гроші?” виявляється твій поточний стан заможності. За допомогою нашого авторського тесту виявляється твій загальний стан (фізичний, психологічний, духовний). Отримані дані фіксуються на твоїй особистій дошці в Трелло.

2. Особистий розвиток членів Клубу

Виходячи з початкових даних ти поставиш собі цілі, які будеш досягати, працюючи в фокус-группах, робочих колах і з фасілітатором. Щоденні звіти на загальній дошці обов’язкові. Проміжні статистичні дані фіксуються на твоїй особистій дошці.

Фокус-групи і робочі кола працюють за “Робочім розкладом”.

3. Оплата членських внесків

Розмір членського внеску вираховується за допомогою програми “Де мої … гроші?” станом на початок періоду розвитку. Фінальні дані попереднього етапу є стартовими для наступного.

Більш докладніша інформація про умови вступу в Клуб і роботі Клубу в особистому листуванні – Контакти

З Повагою, Денис Дудник