Україна в системі світової безпеки

З початку подивимось на Україну, як на елемент системи світової безпеки, а потім проаналізуємо системні зв’язки.

світова безпекаОсновне завдання бійця на війні — залишитись живим, тому, що мертвий боєць не зможе виконати бойове завдання. Тому, по-перше, треба завдатись ціллю збереження обороноздатності власних силових структур. Зараз внутрішні та зовнішні вороги України домінують по усім параметрам оцінки силових структур, і тільки воля народу стоїть на шляху агресорів. Головний чинник поразки — корупція. Похідних багато, але лише здолав корупцію можливо чогось досягти. Здолавши корупцію відновимо дисципліну, а відновивши дисципліну відновимо обороноздатність, свою внутрішню і зовнішню безпеку. Треба щоб запрацювали антикорупційні механізми, бо поки що Україна — слабкий елемент в системі, на який продовжують тиснути від усюди.

По-друге, відновлюючи свою обороноздатність треба пам’ятати, що покладатись Україна може лише на себе. Якщо рівень внутрішньої і зовнішньої безпеки якогось з елементів системи нижче загально прийнятого, то елемент підпорядковується більш сильним і агресивним елементам. Це треба враховувати, роблячи розрахунки. Відновити Україну можуть лише українці. Розуміння цього більшістю громадян є найважчим чинником перемоги, бо він відноситься до світогляду, а масово світогляд швидко не змінити. Для змін у світогляді народу потрібно наступне.

Третє за порядком, але перше за значенням — це згуртованість народу навколо керівництва України. Поки цього не буде, не буде ні чітко визначеної національної ідеї, ні змін світогляду народу, ні боротьби з корупцією, ні високого рівня державної безпеки. Хто може згуртувати навколо себе народ України — питання іншої статті, ми ж лише розглядаємо Україну, як елемент світової системи безпеки.

Якщо дивитись на систему світової безпеки, то Україна займає в ній те місце, яке відповідає загальному рівню і якостям її внутрішньої та зовнішньої безпеки. Зв’язків багато, тому роздивимось лише основні, які лежать на поверхні.

По-перше, Україна перетворена на полігон для відпрацювання різноманітних засобів і методик ведення сучасної війни, організації систем внутрішньої та зовнішньої безпеки.

По-друге, в Україні створені умови для утилізації пасіонарної енергії на континенті.

По-третє, Україна взяла на себе дуже великий тягар — роль щита, який захищає Європу насамперед від російської федерації.

Україна має великий потенціал розвитку в якості сильного елемента в системі світової безпеки. Чи буде він якось реалізований — залежить від багатьох чинників, які пов’язані з різними сферами життєдіяльності, з політичними, економічними, соціальними системами, різноманітними зовнішніми факторами, яких і перелічити неможливо. Тому, надіємось на Бога і продовжуємо працювати, насамперед над собою.

Слава Україні!

З Повагою, Денис Дудник

This entry was posted in Знания, Опыт, Мудрость. Bookmark the permalink.

Добавить комментарий