Новини / Цікава та корисна інформація

Цитати Героя Америки і Друга України Джона Маккейна

Пішов Джон Маккейн. Герой Америки і Друг України. Царство Небесне.

Ось деякі цитати Джона, які є крихтою того, що залишив нам Джон.

Живи своїм життям, і тоді страх смерті ніколи не увійде у твоє серце. Не турбуй нікого за його релігію, поважай себе за їхню думку і вимагай, щоб інші поважали твою. Люби своє життя, вдосконалюй своє життя, прикрашай усі речі в своєму житті. Намагайся зробити своє життя довгим за ради служіння своєму народу. Коли прийде час померти, не будь як ті, чиї серця наповнені страхом смерті. Що коли приходить час плачуть і моляться, щоб ще раз прожити своє життя по іншому. Співай свою пісню Смерті і помри як герой, що повернувся до дому.

В тюрмі я закохався в свою країну. Я любив її раніше так, як і більшість молодиків, чия прихильність була не більш ніж простим визнанням зручностей і привілеїв, якими користувались більшість американців. І тільки коли я загубив Америку на якись час, то зрозумів, як же ж я сильно її кохаю.

Я виріс у військовій сім’ї. Я виріс з ідеєю і вірою, що до борг, честь, країна — це дороговказ для нашої повсякденної поведінки.

Нічого в житті не є більш звільняючим, ніж боротьба за справу, більшу, ніж ти сам і те, що тебе оточує, і не визначається твоїм особистим існуванням.

Ми знаходимось тут тому, що ваша мирна боротьба надихнула усю країну на зміни. Ми знаходимось тут для того, щоб підтримати вашу справедливу справу і право змінити свою долю вільно, мирно і демократично. І ваша доля, як ми вважаємо, знаходиться в об’єднаної Європі. Україна дасть Європі краще, і Європа дасть краще Україні. Америка разом з вами!!! (15 грудня 2013 на Майдані)

Росія — автозаправна станція, яка маскується під країну. Це клептократія, корупція. Це нація, економіка якої спирається виключно на поставки нафти і газу. Тому, економічні санкції важливі.

Якби я ображався на кожного, що говорив щось погане про мене, чи нехтував мною, чи ще щось… життя дуже коротке. Треба йти далі. А якщо у важливому для усієї країни питанні я буду хвилюватись про свої особисті відносини, то це означає, що я погано роблю свою роботу.

Послухайте. Самим дорогоцінним в моєму житті є зв’язки, які з’явились з моїми товаришами у полоні. Вони були чудові. Ми воювали разом. Ми любили друг друга. Ми стукали в стіни один одному. Я згадую цей досвід з великою гордістю.

Потрібно розуміти, що справа не в тому, що ви залишаєте, а в тому, що ви пережили. Я радію тому, чого досяг той хлопець, п’ятий з кінця на своєму курсі у Військово-морській академії. Я відчуваю таку вдячність. Я… кожну ніч, коли лягаю спати, я сповнений благодарності.

Інколи є відчуття страху неминучого. Але як тільки воно приходить, я кажу: “Хвилинку. Хвилинку. Старий, ти прожив довге життя. Ти прожив відмінне життя. З тобою було так багато усього доброго.” Я хочу, щоб коли я піду, церемонію провели у Військово-морській академії. І пару хлопців піднялись і сказали: “Цей хлопець, він служив своїй країні” …

………………….

Залишити відповідь