Віртуальна мережа волонтерів Ольги Богомолець

* волонтер – в давній українській мові це – добровільний, охочий [Бо на Вкраїні в нас, бувало, у козаки́ охочі йшли (Тарас Шевченко)]

Слава Україні!

Із всіх кандидатів у Президенти України єдиним кандидатом, котрого безумовно зацікавила концепція електронної системи народовладдя «Майдан» — стала Ольга Богомолець. Мені стало зрозуміло, що Ольга Богомолець є дійсним, не на словах, прихильником широкого народовладдя в Україні. А її слова – не розходяться з ділом! Ми давно розуміємо, що без інтенсивної підтримки генетично вільним народом України — тотальне народовладдя буде впроваджуватися дуже повільно. Тому, тільки той Президент України, що глибоко розуміє необхідність у чесній державності країни через народовладдя – є народним. Й таким Президентом може й має стати – Ольга Богомолець. Тож – і наша компанія буде активною, охочою у виборах президента України.

Закликаємо всіх, кому не байдужливе майбутнє України, хто закоханий до світу батьківщини, хоче й охочий до впровадження всеосяжного народовладдя в Україні — підтримати гідну Ольгу Богомолець у виборах президента України.

Ми створюємо Віртуальну Мережу Волонтерів (ВМВ) і просимо всіх, хто може внести свій посильний внесок в діло впровадження повного народовладдя в Україні – включитись у динамічну ВМВ. Для загальної толоки ВМВ є достатнім лиш Ваш доступ до Інтернету і… любити Україну. Дії по реєструванні у ВМВ та спілкуванні у її середовищі – прості і не потребують якихось спеціальних знань чи навиків.

Мета ВМВ: «Українці мають бути щасливими в своїй Україні».

Основна задача на цей виборчий місяць: Ольга Богомолець – Президент України

Побратими, друзі, без Вашої підтримки країна не підніметься, оскільки Україна – це ВИ!

Ніхто, крім Вас не виведе батьківщину на добре!

На сайті волонтерів Ольги Богомолець Ви зможете ознайомитись з первинною виборчою інформацією. Первинне реєстрування Волонтерів Ольги Богомолець не потребує Ваших персональних даних. Достатньо надіслати коротку заяву. В заяві обов’язково нашпишіть звідки Ви, бо віртуальна мережа волонтерів будується за територіальним принципом. Крім свого реєстрування – запросіть до ВМВ своїх друзів, побратимів по духу.

Всі знають, що «коли ми єдині – ми непереможні» чи «разом нас багато, нас не подолати». На таких засадах і створена ВМВ. Кожний із нас, що у толоці ВМВ виконає лише невеличку працю в Інтернеті, може значно вплинути на хід історії. Хочеться вірити, що саме в Україні, вперше за сотні років до влади, її державності – прийде народ. Дуже хочеться!

Надіюся, що кожний із нас розуміє той факт, що війна із площини фізичного протистояння перейшла в інформаційну площину. За три тижні нам потрібно зробити те, що Система, яка знищувала Україну й патріотів повинна зламатися. Чи зможемо ми зламати злочинну Систему? Разом – ТАК!

Слава Україні!

З повагою, Денис Дудник

Стати волонтером Ольги Богомолець

Мережа волонтерів

This entry was posted in Новини. Bookmark the permalink.

Comments are closed.