Знання, Досвід, Мудрість. Цікава та корисна інформація

Стежки: ворожіння, віщування, передбачення

творчество

Вікна гравюри:

  1. Рогач у хмарах – означує те, що державний чиновник погоджений Небесами.
  2. Мудрець, що «щось» вирізає і полірує із куска сяючого нефриту – означує, що людина повинна дисциплінуватися і витворювати сама себе, якщо вона хоче бути добродієм соціуму.
  3. Повний місяць  (повник)  на небі – означує що світло є завжди і його сяйво доступне всім.
  4. Чиновник, який лізе вверх по драбині, щоби подивитися на місяць – означує його швидке сходження.

НАЗВА

Цянъ (Творчість): духовна сила, творча енергія, поступальна хода; динамічність, наполегливість; міцність, стабільність; активізувати, надихати; Небо, чоловіче почало, правитель; сильний, здоровий, невтомний; також: вичерпувати, знищувати  осушувати, розчищати.

Ієрогліф зображує  висхідну енергію, сонце і зростаючі дерева.

ОБРАЗНИЙ РЯД

Первинне звершення; сприятлива стійкість.

Це первинна духовна сила, що творить і що знищує. Ви бачите її в сонячному  світлі, яке дозволяє всьому рости і розвиватися, в запліднюючих потоках дощу, в енергії дракона, що змінює форму. Ви  стикаєтеся з множиною перешкод.  Приступайте до справи і наполегливо продовжуйте її. Ви будете у контакті з фундаментальною творчою енергією. Будьте динамічні  сильні, невтомні і наполегливі. Осідлайте дракона і пролийте той дощ на землю, що запліднює. Це відкриє новий цикл часу. Це принесе успіх, користь і просвітлення.  Велика сила творить речі: ви можете використати її, щоб продовжувати почате без заминки. У кінці завжди міститься новий початок. Шлях сили лежить через перетворення речей. Сила виявляє первинний дух усіх речей. Користуйтеся силою для того, щоб створювати ідеї, які надихають людей. У творенні поміщене  джерело постійного творчого оновлення.

ЗОВНІШНІЙ І ВНУТРІШНІЙ СВІТИ: НЕБО І НЕБО

Динамічність, наполегливість і неухильність характеризують цю силу. У ній прихований величезний творчий потенціал.

ОЗНАЧЕННЯ: Творчість означає силу.

СИМВОЛ: Небо рухається постійно.

Шляхетна людина користується тією  силою, що творить, без зволікання.