Стежки: ворожіння, віщування, передбачення

отбытие

Вікна гравюри:

  1. Одинадцять ротів (малюнок на попоні коня) – образ із старовинної китайської загадки, відповіддю до якої служить ієрогліф (), що означає: «старовинний, ветхий». Одинадцять ротів також означають – «багато утриманців (похлібників)».
  2. Чиновник, що сидить на кучі монет, — означує успіхи у політиці та підприємництві.
  3. Бог у золотому вбранні, що із помосту вручає якісь документи чиновнику – означує прозріння, божий дух.

НАЗВА

Кунъ (Відбуття):

поверхня світу, реальне буття, фундаментальна здатність надавати форми усім речам; земля, місяць; мати дружину, жіноче почало; гнучка сила, сприйнятливість; слідувати, покорятися, погоджуватися умістити, давати життя, приносити плоди; живити, забезпечувати, служити, працювати на благо.

Ієрогліф зображує духів землі.

ОБРАЗНИЙ РЯД

Первинне звершення; сприятлива стійкість кобили.

Княжичеві є куди виступити.

Висунеться він — заблукає;

Послідкує — знайде пана.

Сприятливо: на південному заході знайти друзів

на північному сході — втратити друзів.

Прибудеш спокійно в стійкості — буде щастя.

Це первинна духовна сила, що живить і що надає форми всьому. Ви бачите її в місяці, у землі, в матері, у відданому слузі, в кобилиці. Ви стикаєтеся з множиною протиборчих сил. Тримайтеся за  істотне і надайте йому форми; живіть і забезпечуйте його. Це відкриє новий цикл часу, принесе успіх, користь і  просвітлення. Збережіть в собі внутрішнє почуття мети. Спочатку ви будете збентежені великою кількістю  подій, але не турбуйтеся. Робіть те, що необхідно робити зараз. Незабаром ви отримаєте те, чого потребуєте. Приєднуйтеся до інших людей в реальній діяльності (південний захід), але не ухиляйтеся від відповідальності (північний схід). Шлях для вас буде відкритий через спокійну, мовчазну згоду із ходом речей. Нехай ваша сила буде щедрою і живлячою. Піклуйтеся про живих і допомагайте їм рости.

ЗОВНІШНІЙ І ВНУТРІШНІЙ СВІТИ: ЗЕМЛЯ І ЗЕМЛЯ

Живлення, підтримка і служіння характеризують Землю. У ній прихований величезний потенціал, що надає форму всьому сущому.

ОЗНАЧЕННЯ: Земля означає податливість.

СИМВОЛ: Земля містить і породжує.

Шляхетна людина користується цією щедрою силою, щоб підтримувати усе живе.

This entry was posted in Знання, Досвід, Мудрість. Цікава та корисна інформація, Читальня. Bookmark the permalink.

Comments are closed.