Євреї – не нація, а… – фінансова каста!

-за Тичиною.1921-
Загупало в двері
Чи знову за при́кладом?
Чи стара хорість
Виграє й шкрябає
Злом соціуму в шибку.

Почалась третя світова війна!? Це, нажаль, уже факт дійсності. На всіх континентах Землі посилюється насильство: кровава січ, терор, переділ сфер впливу… Й великомасштабна інформаційна війна – всіх зі всіма.

Це засмучує, вводить в стан неспокою, хвилює. Заставляє думати – звідки це?; чому?; що робити?; коли це закінчиться?.

Напрошується запитання: — «Чи це є – практичний початок, так називаємої, глобалізації Світу, що потребує зменшення населення Землі лише до «золотого мільярду» ?

Те, що – вже почалась реалізація давно декларованого в пресі плану «золотий мільярд» – скоріше всього – теж факт !?. А хто же цим сатанинським балом править?

Переділ Світу (що все більше набирає контури третьої світової війни) почався із сучасних територій України. Й це почалось з, ніби незначного, прикордонного конфлікту Росії з Україною за маленький острівок Тузла (але він надавав володіння морським переходом із Азовського моря в Чорне і можливість будівництва потужних комунікацій Росії з Кримом!).

Доречи, війна царської Росії на півдні сучасної України це ж останній оплот славної військової звитяги нового українського козацтва (створеного за пропозиціями Потьомкіна Катериною ІІ), котре «велика» Катерина назвала «вірним козацтвом», керованим її вірним князем Потьомкіним й лише пізніше названим Чорноморським Козацтвом, котре помогло Катерині ІІ перемогти Османську імперію: завоювати сучасну Одеську область, зокрема неприступні кріпості тюркської імперії Очаків та Ізмаїл, а також Одесу та весь Крим. При цьому козаки ж і фізично спасли генералісимуса царської імперії Суворова. За велику перемогу (а для козацтва це було лише звільнення своїх давніх теренів із сарматського уділу!) козаки просили поселити їх за старим укладом Запорозької Січі не на вже освоєній ними території (теперішні терени Кіровоградської області), де була знищена Запорозька Січ та вольності і землі Запорізького Козацтва незадовго до створення Чорноморського Козацтва, а на пустельних по заселенню ланів (де тепер знаходиться не признана Світом, так названа, Придністровська Молдавська Республіка, яку «сумлінно» береже кремль, бо там же помер забутий Катериною Потьомкін). І тоді Катерина, знову лукаво і облудно та насильно, виселила всю діаспору Чорноморського Козацтва, правда, на, теж древню, територію Київської Русі, на півострів Тамань (тепер Краснодарський Край, Кубань)… для війни з Персією…

Тузла, під час прикордонного конфлікту Росії та України, залишилась українською!, хоча президент України, «удільний князь» сучасного кремля імперії московітів Янукович вже володів і проживав в Межигір’ї, в угіддях бувшої власниці не до кінця узаконеної дочки Катерини ІІ й Потьомкіна – Тьомкіної Єлизавети Григорівної.

А недавно наслідницею царської Росії – Російською Федерацією: відбулася анексія українського Криму; почалось гібридне (так соромливо названа агресія!) і ще не закінчене завоювання (відвоювання по версії кремля) «Нової Росії»; ведеться пришвидшене магістральне будівництво комунікацій «Тамань-Крим» де зараз уже введено в дію, так названий Путіним, «енергоміст»; ведеться завершення (по планам кремля у 2018 році) величезного мостового переходу. І продовжується ведення Росією кривавої війни на Донеччині та Луганщині (хоча ця війна, поки що, називається лише терористичною операцією?! (кого?, чого?), яку ж веде й диригує не зважаючи на, так звані, «Мінські угоди» кремль).

Другим світовим огнищем війни (хоч виникло і тліло воно уже давно – ще з часів першої світової війни) є війна в Сирії, що теж названа в пресі «присмиренням терору», чи протиборством (або терором?) ІДІЛ проти Сирії. Що таке ІДІЛ? Це «Ісламська Держава Іраку та Леванту» («ад-Даулят аль-Ісламійя фі ль-Ірак уа аш-Шам» — араб.), яка проголошена ще у червні 2014 року, що міняла дещо свої назви та мету (від відтворення у світі Леванту до взагалі утворення світового халіфату), діяла як об’єднання багатьох релігійних та озброєних угрупувань (наприклад – Аль-Каїда Осами Бен Ладина) заради відродження Леванту. Поетичне, духовне слово (з французької) Левант (арабською – Шам) означує древню арабську імперію («напівмісяць Середземноморського регіону») в склад якої колись входили території теперішніх держав: Сирія, Ліван, Ізраїль (по назві з 1948 р.), Єгипет, Туреччина, Греція, Кіпр.

На тепер ІДІЛ контролює території різних країн де проживає значно більше десяти мільйонів населення, має: упоряджене й велике постійне фінансування із різних країн Перської затоки, а також таємне із Європи та США; потужні нафтові щілини з діючою інфраструктурою; масштабне озброєння і армію, що тепер по чисельності набагато більша десяти тисяч бойовиків.

Недавно ІДІЛ об’явило халіфат (ісламську теократичну державу, яка має об’єднувати усіх мусульман Світу розповсюджувати їх вимушеним переселенням та потім оберігати по всьому світі) й почало організовувати джихад, але за рахунок терористичних акцій у різних країнах Світу та вимушеного масового переселення мусульман до Європи та США. У червні 2015 року ІДІЛ оголосила територіальні претензії багатьом країнам світу. У списку, зокрема, і територіальні претензії до України: Крим та Південь України… на які вже «наложив кігті» і двоголовий орел кремля Московітів.

І в цей час (час поширення розпалювання воєнних і терористичних дій Росією та ІДІЛ) дивує, що бестселерами у світі стають публікації хуцпо-пропаганди (де на перший план виноситься давня і дуже довга боротьба автохтонного етносу теперішньої України за незалежність і волю), що мають подвійне дно безчільної дискредитації древніх етносів сучасної України. Так наприклад – це публіцистичні спекуляції з умовною назвою «погром» (слово, що має сливе тлумачення в англійській, російській і українській мовах). Так, наприклад: із досліджень американського професора історії Саула С. Фрідмана (Pogromchik: The Assassination of Simon Petlure, 1976) творяться інсинуації де під іменем якогось іншого Саула Фрідмана з його невідомої широкому загалу читачів Світу якоїсь публікації, але широко рекламуємої в російськомовній пропаганді з назвою «Погромщик», українська нація і її національні герої (Бандера, Шухевич…) є лише «фашизовані» юдофоби, що лише прагнули до «єврейських погромів», Коліївщини, Гайдамаччини. Хоча ще в 2012 році підсумки по погромам, що були шумовинням катаклізмів двадцятого століття, зокрема під час другої світової війни, провів професор історії із Канади Джон Пол Химка, який висловив свої висновки про тотальність чорної пропаганди не тільки зі сторони служб Геббельса, а і із сталінського НКВС, КДБ, так, наприклад: — «Підрозділом ОУН-Б, відповідальним за організацію погрому, колись вважали український націоналістичний легіон на службі у німців, батальйон «Нахтіґаль». Однак ця версія подій була радянською фальсифікацією, покликаною послабити уряд Конрада Аденауера у Федеральній республіці Німеччини».

Треба звернути увагу, що в теперішній Росії стають дуже популярними аналогічні публікації де крім теми «погромників», що розводить істину, безапеляційно скривлюється історія, бомбується теза духовного лідера Світу, а саме, – зшилювання «руського міру». Й всіма чинниками виправдовується плани «ефективного матеріального переділу Світу» між «справжніми володарями». Зокрема це відкрито звучить у всіх публікаціях «вченого-філософа» Дугіна Олександра (але сина Гелія!) і у завуальованій формі в книжках російського письменника Андрія Синельникова (наприклад: «Євангеліє від Андрія» та «Середньовічна імперія євреїв»).

В інтерв’ю на радіо «Невідома планета» – автор популярних в Росії книг Андрій Синельников по темам, зачеплених в його книзі «Середньовічна імперія євреїв», говорив:

СИНЕЛЬНИКОВ: «Середньовічна імперія євреїв» – це історичне розслідування, версія подій. Якщо узяти за істину, що була деяка середньовічна імперія, то, як у будь-якій імперії, в ній має бути деяка економічна складова. Якщо говорити образно, в організмі має бути кровоносна система, в якій повинна струменити кров. Кров у будь-якій державній структурі – гроші*. Цю кров повинні ганяти якісь гемоглобіни. Й ця книга – про те, що якби такі гемоглобіни були, це були б євреї, які були не нацією, а фінансовою кастою.

* [ Хіба гроші об’єднують націю? А не дух і своєрідна мова, що відчуті національною людиною й правлять в його душі (серці – живому, космічному організмові душі) примітка автора ]

— Що таке ордени (Пріорат Сіону, наприклад, який у усіх зараз на слуху), коли вони виникали і чому навколо них так багато легенд?

СИНЕЛЬНИКОВ: В цій книзі розглядається версія, що усі ордени виникли практично одночасно в одному місці: це так звана «заморська країна», Новий Ізраїль, як його називали, або Єрусалим (нинішній Ізраїль).

Усі Ордени зародилися в XII столітті після узяття Єрусалиму хрестоносцями. А тут розглядається версія, що не було ніякого узяття Єрусалиму, а ордени – це воєнізовані структури, виховані для підтримки функції догляду в імперії. При цьому вони були жорстко спеціалізовані: тамплієри – податкова поліція, госпітальєри – медична служба, тевтони – підтримка внутрішнього порядку серед імперських структур, Пріорат Сіону – підтримка чистоти крові керівної верхівки і так далі. Всього таких орденів було 12.

— Якщо розглядати виникнення касти фінансистів як достовірну історію, виходить, що у світі існує деяка плутанина. Ніхто не знає, хто такі євреї, чому вони такі.

СИНЕЛЬНИКОВ: Сама назва «євреї» має масу трактувань. Але навіть серед вченого співтовариства чітко говориться, що слово «єврей» пішло від слів «прийшов» (з івриту), «чужий» (з арамейського). Тут і починаються трактування: що прийшов з іншого берега річки Йордан, прийшов разом з Аврамом та ін. Це люди, які прийшли услід за військами Імперії. Звичайно, фінансисти йдуть за військами, і вони чужі для тих, куди прийшли.

Тобто, в годину інтенсивного розпалювання багаття третьої світової війни, кимось із легіону сатани, ведеться ще більш інтенсивна, – інформаційна війна за утаєння істинного стану миротворницьких дій Світу, розширення гебельсової пропаганди Сил Зла Світу і одурення вся і всіх.

Який же вихід з такої тотальної темної ситуації?

А вихід один!. Терміново збирати раду ООН, перейменовувати її назву, знайти альтеративні шляхи «третій світовій війні», методи глобального захисту етносів Землі від терору й «із-торичного» інформаційного глуму, покволу, хуцпи.

грудень 2015 р. Віктор Іванович Перконос

This entry was posted in Знання, Досвід, Мудрість. Цікава та корисна інформація, Читальня. Bookmark the permalink.

Добавить комментарий